Je to vážne hrozné. Svedčí to len o tom, že pánom všetkého je príroda a my sme na ňu krátki…
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 5572 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
Samozrejme ved neustale na tom plačem.
Zdroj: http://www.aktuality.sk/clanok/183891/video-japonsko-dalsi-vybuch-a-zvysena-radiacia/
|
0
před 5572 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek| Led | 44 | |
| Judith | 26 | |
| Dr.Axl | 18 | |
| quentos | 12 | |
| MonaLis | 10 | |
| chudst | 8 | |
| pandora | 8 | |
| Drap | 7 | |
| lajo | 7 | |
| HuRe | 6 |
| Afrika |
| Ázia |
| Austrália |
| Európa |
| Južná Amerika |
| Severná Amerika |
| Ostatné regióny |
| Iné druhy cestovania |