My vo firme používame na personalistiku a mzdy program z www.vema.sk. Vôbec nie je zložitý, ľahko sa s ním pracuje a akože hlavne nemusím denne sledovať správy lebo ma aj aktuálnu legislatívu
|
0
před 16 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Ja som dlho robila mzdy v exceloch a úprimne by som sa k tomu už nevrátila 😀 hlavne pri zmenách odvodov a legislatívy. Teraz používame https://www.money.sk/vlastnosti/mzdy-a-personalistika-s3/ a vyhovuje mi hlavne to, že tam človek nemá len samotné mzdy, ale reálne celý účtovný systém pokope.
| Dr.Axl | 31 | |
| Judith | 16 | |
| Led | 14 | |
| divoska | 9 | |
| MonaLis | 8 | |
| ivzez | 8 | |
| quentos | 8 | |
| Drap | 7 | |
| Patricius | 5 | |
| pankratz | 4 |
| Dane |
| Investície |
| Podnikanie |
| Poistenie |
| Pôžičky a úvery |
| Ďalšie finančné investície a podnikanie |