Avatar užívateľa
Silvia F.

program na mzdy

aký mzdový program používate vo vašej firme? ďakujem za tipy

Zajímavá 0 před 18 dňami Sledovať Nahlásiť



Odpovede
Avatar užívateľa
PeterK.

My vo firme používame na personalistiku a mzdy program z www.vema.sk. Vôbec nie je zložitý, ľahko sa s ním pracuje a akože hlavne nemusím denne sledovať správy lebo ma aj aktuálnu legislatívu

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Gabriela 3

Ja som dlho robila mzdy v exceloch a úprimne by som sa k tomu už nevrátila 😀 hlavne pri zmenách odvodov a legislatívy. Teraz používame https://www.mo­ney.sk/vlastnos­ti/mzdy-a-personalistika-s3/ a vyhovuje mi hlavne to, že tam človek nemá len samotné mzdy, ale reálne celý účtovný systém pokope.

před 12 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Financie a podnikanie