Ahojte, ako si privyrábate popri SŠ/ VŠ? Ja študujem jazyky aj by som sa v budúcnosti chcela venovať prekladom. ale som este na strednej, rada by som to vyskusala. Myslite si ze ak by som zacala s takou oficialnou anglictinou na prekladani uradnych dokumentov je to ok? Nasla som na nete – https://www.specta.sk/preklady/uradne-preklady/. co myslite? Lebo slang neviem este tak dobre – to v skole neucia a na knihy si netrufam tiez.
| Zajímavá 0 před 1727 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|

V odkazu jsem nenašel žádnou zmínku o tom, že by někoho na překlad hledali.
|
0
před 1726 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek| Led | 39 | |
| Dr.Axl | 22 | |
| arygnoc | 18 | |
| quentos | 17 | |
| Judith | 16 | |
| MonaLis | 15 | |
| Ge0rge | 12 | |
| www | 11 | |
| jozo | 11 | |
| sanya | 10 |
| Astronómia |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociálne vedy |
| Technicke vedy |
| Ešte niečo z vedy |