Ahojte, vsimla som si, ze poslednu dobu je velmi popularny parfem do prania a je uz naozaj vela znaciek ako Puella, Giovani a podobne. Ja vsak hladam nieco skor s prirodnejsim zlozenim, kedze mame doma male deti a nechcem zbytocne agresivnu chemiu. Nasla som napr. https://bajabee.sk/obchod/parfemy-na-pranie a zaujalo ma, ze uvadzaju prirodne zlozky. Mate s tym niekto realnu skusenost? Ako dlho vydrzi vona a nevadi citlivej pokozke?
| Zajímavá 0 před 11 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
Otázka ešte nemá žiadnu odpoveď.
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek| Led | 21 | |
| Dr.Axl | 18 | |
| Judith | 12 | |
| MonaLis | 8 | |
| divoska | 8 | |
| Elektrikář | 8 | |
| lienka | 7 | |
| chudst | 5 | |
| Drap | 4 | |
| Syd | 4 |
| Aukcie |
| E-shopy |
| Obchodné centrá |
| Reklamácie |
| Značky |
| Ďalšie zo záložky nakupovanie |