Avatar užívateľa
anonym

Niečo o laminatových podlahách?

Plánujeme prerábať kuchyňu, veľa ľudí nám doporučilo laminátové podlahy, ale boli to sami známi- laici, nie odborníci. Aký máte vy názor na laminátové podlahy? Máte s nimi skúsenosť? Prečo by sme si ich mali vybrať?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4515 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
ciernak

Na vyliatu vodu alebo neporiadok po deťoch stačí suchá alebo navlhčená handrička a podlaha je zase čistá. Omrviniek vás rýchlo zbaví metlička alebo vysávač- teda jednoduchá údržba. Laminátové dosky držia spolu pevne, v podlahe nie sú žiadne spoje, ktorými by mohla pod podlahu vniknúť voda a nadvihnúť ju. Pri výbere podlahy dbajte na to, aby mala ochrannú známku Scratch Guard, ktorá je garanciou odolnejšej vrchnej vrstvy laminátu. Tieto podlahy sú trvanlivé a to sa do kuchyne hodí najviac, taktiež je veľký výber na trhu s rôznymi vzormi. V kuchyni sa nachádza množstvo spotrebičov. Aby pri kontakte s nimi nevznikal elektrostatický náboj, ideálne je poobzerať sa po podlahe, ktorá je antistatická. Takáto podlaha je tiež skvelá pre alergikov, lebo nepriťahuje prach. Laminátové podlahy majú jednoduchú montáž: jednoducho dosky do seba zacvaknete a je to – podlahu môžete používať hneď po položení. Ak si zvolíte správnu podkladovú vrstvu plávajúcej podlahy, môžete ju spojiť s podlahovým kúrením, ktoré je teraz veľmi obľúbené.

Zdroj: www.ozene.zoznam.sk

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
MimamoCZ93

Sused má a nesťažuje sa. Ja by som na to asi nemal odvahu. Máme od https://www.harimo.sk/ klasický vinyl a tiež dobré. Ako keď som u neho bol, tak sa mi páčilo, že je to zdola fakt veľmi teplé. To je asi jediné výrazné a na prvý pohľad viditeľné pozitívum, ktoré som tam zbadal. Inak mi príde, že sú asi aj lacnejšie alternatívy.

před 227 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek