ahojte, ako je to so zákonnou poistkou na auto? Potrebujem ju zmeniť lebo som si našla oveľa vyhodnejšiu…ale novu som si zakladala pred 5 mesiacmi… jak to teraz je? koľko musim čakať?
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 582 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
Otázka ešte nemá žiadnu odpoveď.
Aj ja som riesila zmenu PZP a zistila som, ze najlepsie je pockat si na
vyrocie zmluvy, inak mozu byt zbytocne komplikacie. Ked som to uz
prehodnocovala, pozrela som si aj havarijne poistenie https://www.generali.sk/pre-obcanov/poistenie-auta/havarijne-poistenie/
, lebo pri dnesnych cenach oprav sa to mozno viac oplati, nez som si
myslela.