Avatar užívateľa
Registrovaný

Národná Pokladnica názory a skúsenosti

Zdravím. Našiel som v schránke poštu od Národnej pokladnice. Boli tam nejaké informácie a brožúrky a dokonca poslali aj mincu. Celkom sa mi páči, tak by som sa chel opýtať či máte niekto viac informácií ako to vlastne s nimi funguje. Možno že by som aj mal záujem tie mince kupovať postupne a urobiť si nejakú tú zbierku:-)

Najlepšia odpoveď

Avatar užívateľa
Registrovaný

Tak poznám hodne ľudí čo dačo zbierajú, či odznaky, známky, pohľadnice aj všetliake nezvyčajné veci takže zbierať mince ako koníček mi pripadá fajn. Mám kupované staré česko-slovenské mince z Národnej Pokladnice a nikdy som s kúpov nenarazil na žiadny problém. Objednával som to po telefóne čo bolo rýchle a v prípade nejastností som aspoň hneď dostal odpoveď. Mince sú vystavené pekne v kazete. Je to taká pekná spomienka takže pre mňa to má cenu.

 

Ďalšie odpovede:

Avatar užívateľa
Registrovaný

Tiež som objednával u nich 2 mince, bolo to pred pár mesiacmi. Mince prišli v poriadku aj s certifikátmi autentickosti. Keď som to objednával tak sa ma aj pýtali či by som chcel celú zbierku, čo by mi potom postupne posielali na dobierku ak by som chcel. Ale zatiaľ som ok s týmito, uvidím neskor možno sa dám aj na kolekciu.


Avatar užívateľa
Bronzový

Avatar užívateľa
Pokročilý

Myslím, že je to dobrý nápad, vytvoriť dobrú zbierku pre potomkov, alebo zanechať do dedičstva. Ináč nie sú tak drahé.


Avatar užívateľa
Strieborný

V týchto akciách nehľadajte finančnú hodnotu, len spomienku, že ste niekomu pomohli...
k získaniu zisku
s vítaním Prvého roku 4.tisícročia, keď vytiahnete tieto už jediné mince na svete budú mať naozaj cenu, Cenu historickú o ľudskej naivite a lakote


Avatar užívateľa
Registrovaný

no tak to asi radšej ešte by som investoval do bitcoinu, kedže teraz rastie :D https://www.kryptonovinky.sk/… neviem no, co potom s tymi peniazmi budes robit? Uschovavat ich a cakat na dobru cenu ? Lebo btc ma aspon graf kedy vies, ze rastie, klesa atd ale tie peniaze podla coho budes vediet ze maju vysoku hodnotu? Udava sa to niekde?

 

Diskusia k otázke

Avatar užívateľa
Registrovaný

35Cent

@Pavelan Aha tak keď by som chcel celú kolekciu tak sa dá s nimi dohodnúť že mi to budú posielať v nejakých intervaloch? To je dobre. Zatiaľ som si objednal len jednu mincu online tak už by mi mala čoskoro dojsť.

Avatar užívateľa
Registrovaný

Pavelan

Áno dá sa to, alebo si ich proste kúpiš naraz, ale takto postupne by sa mi to rátalo viac, máš vždy proste radosť z novej.

 

Zaujímavé otázky v kategórii Voľný čas a hobby

Prihlásiť sa

Položte otázku, odpovedzte, zapojte sa, …

začnite tu

Reklama

Kvalitné odpovede v: Voľný čas a hobby

Strieborný Led 50
Bronzový Judith 30
Strieborný Dr.Axl 23
Bronzový quentos 22
Bronzový MonaLis 16
Bronzový Drap 15
Pokročilý Ge0rge 15
Pokročilý tanama 14
Bronzový chudst 12
Pokročilý pandora 12

Zobraziť celkový rebríček

Facebook

 

Na Vašej požiadavke sa pracuje. Počkajte, prosím.