Otvaram bar a potrebujem vediet ci mi treba vypracovat haccp ak tam nebudem varit a budem tam mat len alkohol kavu a nealkoholicke napoje.Za vsetky odpovede dakujem
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 4709 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
Podľa zákona NR SR č. 152/1995 Z. z. o potravinách a jeho následných
zmien je základnou povinnosťou všetkých výrobcov potravín a všetkých,
ktorí sa zaoberajú ich úpravou, distribúciou alebo ponúkaním potravín na
predaj a konečnú spotrebu, vykonávať všetky tieto činnosti hygienicky
vhodným spôsobom, aby sa zabezpečila zdravotná neškodnosť potravín a
dostatočná ochrana spotrebiteľa. Zavedenie systému HACCP je pre slovenských
výrobcov zo sektoru potravinárstva povinné od 1.1.2000.
viac na astraia.sk
| 0 Nominácie Nahlásiť |
Otázka nemá žiadne ďalšie odpovede.
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek| Dr.Axl | 31 | |
| Judith | 16 | |
| Led | 14 | |
| divoska | 9 | |
| MonaLis | 8 | |
| ivzez | 8 | |
| quentos | 8 | |
| Drap | 7 | |
| Patricius | 5 | |
| pankratz | 4 |
| Dane |
| Investície |
| Podnikanie |
| Poistenie |
| Pôžičky a úvery |
| Ďalšie finančné investície a podnikanie |