Čo si myslíte o podobných cestovných ,,balíčkoch? https://www.futbaltour.sk/zajazdy/fc-barcelona-chelsea darovať otcovi na 50-tku lístok na zápas Chelsea (dlhoročný fanúšik) a premýšľam, či sa to viac oplatí, ak by som kúpil letenky (nepočítam ryanair kôli kvalite a kôli poplatkom) a zvlášť lístky na zápas. Nemáte niekto skúsenosti s futbalovými zájazdami, poprípade podobným niečím? Nerobilo by mi problém ísť na ,,blind ale keďže to je pre otca je to iné…
| Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? MonaLis před 3046 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
Ten lístok na zápas by bol lepší, keď je ten fanúšik :)
|
0
před 3046 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Futbalový zápas je super nápad, to ho určite poteší a zabaví sa tam.
|
0
před 2818 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Zápas je super, tiež som nad tým rozmýšľal už dávno ale žišlo z toho
|
0
před 1911 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
uprimne ja by som napr vollila nejaky vylet do hor..ja som svojmu ockovi davala pobyt v nizkych tatrách v Bjornson a dal si wellness a aj nejake tury.no veľmi bol spokojny
| Led | 44 | |
| Judith | 26 | |
| Dr.Axl | 18 | |
| quentos | 12 | |
| MonaLis | 10 | |
| chudst | 8 | |
| pandora | 8 | |
| Drap | 7 | |
| lajo | 7 | |
| HuRe | 6 |
| Afrika |
| Ázia |
| Austrália |
| Európa |
| Južná Amerika |
| Severná Amerika |
| Ostatné regióny |
| Iné druhy cestovania |