Avatar užívateľa
anonym

Ktoré zviera patrí medzi najväčších skokanov medzi zvieratami?

Viete, ktoré zviera skáče do výšky zo všetkých zvierat najvyššie? Čo si myslíte, je to klokan, alebo tiger, alebo iné zviera?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4237 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
Vvornth

Skokan Rapotavý

Zdroj: http://www.biospotrebitel.sk/c lanok/1182-skokan-rapotavy-ran a-ridibunda.htm

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
pandora

blcha,vši

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
veronikaiq

Delfín patrí medzi rekordérov v skoku do výšky. Delfín skákavý vyskočí 6,2 metra, ale za vhodných podmienok by údajne vyskočil aj 8 metrov vysoko. Sú to výnimočne priateľské a veľmi hravé morské cicavce. Je často chovaný v delfináriách, kde skáče cez rôzne kruhy a prekážky. Delfíny sú vynikajúci plavci, ich typický štýl, (pohyb hore-dole a tým využitie veľkej chvostovej plutvy) odpozerali ľudia a donedávna to bola jedna so súťažných plaveckých disciplín. Delfíny sú schopné dosiahnuť rýchlosť takmer 50 km / h. Často vyskočia nad vodnú hladinu. Sú schopné pridať do skokov rôzne akrobatické prvky, spolupracujú s cvičiteľmi a majú zrejmý herecký talent.

Zdroj: www.korzar.sme.sk/c/5645147/de lfin-velky-inteligent-a-skokan .html

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
dujo

jednoznačne je to blcha, ide o to že sa to počíta podľa veľkosti živočícha, takže napríklad človek nepreskočí svoju výšku, delfín ju preskočí 2.5 až 3 krát, ale taká blcha preskočí, alebo vyskočí viac ako 50 krát svoju výšku a to nedokáže žiadne zviera!

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek