Avatar užívateľa
sawanaha

Kto mi poradi s ineternetbankingom??

Dobry vecer, Chcela by som sa na vas obratit s mojou otazkou. Pred dvomi dnami som sa prihlasila na internetbanking. Chcela by som vediet, ako mam dalej pokracovat po prihlaseni. Ak som zadala v polozke Moje produkty, pri type produktu ako je napr. osobny ucet mam zadane pridat do EB. Chcela by som vediet, co konkretne tieto dve pismenka znamenaju, a ako mam v tomto dalej postupovat. Zaroven ma zaujima, ci je za to aj nejaky poplatok, alebo nie. Dalej by som sa chcela spytat, ci uz po prihlaseni sa do internet bankingu, uz mam aktivovane sms spravy, na zaklade ktorych by mi mali chodit vypisy o mojich transakciach. vopred dakujem
Dopĺňam:
Banku mam v slovenskej sporitelne.

Zajímavá 0 před 2816 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Judith

Musíš mať prihlasovacie meno - dostaneš ho v podobe variácie čísel vo svojje pobočke, to nepríde ani poštou, ani formou SMS. Heslo si zadáš aký chceš už bpri aktivovaní účtu - sleduj, čo bude na monitore a podľa toho postupuj. Ak máš SMS notifikácie, čo už pri nových účtoch je automatické, tak o každom kliknutí či pohybe dostaneš automaticky správu cez SMS - to más uvedené na zmluve so svojou bankou, ktorú si uzatvoril osobne na pobočke. Poplatok je za vedenie účtu - ja mám takú formu e-bankingu, že neplatím popltok za žiadny výber z hociktorého bankomatu, patriacemu hociktorej banke na Slovensku, vtedy je vyšší mesačný poplatok na osobnom účte - preštuduj si zmluvu. Pohyb na účte môžeš odsledovať bez e-banking hoci nepretržite a môžeš s ním manipulovať ako Ti to vyhovuje a SMS Ti budú chodiť.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
pankratz

V ktorej banke máš účet ?
Dopĺňam:
Zhruba Ti už odpovedali predošlí.
Mám účet v SLSP 40 rokov, Internet banking zavedený 10 rokov. Podľa mojich skúseností bez problémov, rýchlejšie pracuje ako v iných bankách a aj software je prehľadnejší. Doteraz som s ním nemal problémy, ako s inými bankami.

Upravil/a: pankratz

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Led

EB - elektronické bankovníctvo
Podmienky EB vám najlepšie zodpovedia priamo na pobočke Slov.sporiteľni.
Základné informácie:
http://www.slsp.sk/…

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
sawanaha

no len ked po prihlaseni sa mi vobec ani nezobrazuje ucet, kolko na ucte mam??

před 2816 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Počítače a internet