Avatar užívateľa
Lindalipak1

firemny vecierok

caute, chceli by sme s kolegami vypnut, potrebujeme sa nejako znova nastartovat. Mate nejake skusenosti s firemnym vecierkom v https://www.ho­telzochovacha­ta.sk/firemne-akcie-a-teambuildingy/ ?

  • ja som pocula len pozitivne reakcie…:)

Zajímavá 0 před 52 dňami Sledovať Nahlásiť



Otázka ešte nemá žiadnu odpoveď.



Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek