Avatar užívateľa
Fisko

Dovolenka na lodi alebo inom zaujimavom mieste, nie v hoteli.

Dajte tip na zaujímavú netradičnú dovolenu, niečo ako https://www.bo­ataround.com/sk alebo pobyt na takej velkej jachte.Chcem niečo podobné, lebo tam už som bol a pecka, len chcem vyskúšať aj iné, tak ak o ničom viete, dajte mi link alebo tip.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1519 dňami Sledovať NahlásiťOtázka ešte nemá žiadnu odpoveď.


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Katka5666

Toto sú veľmi zaujímavé destinácie na dovolenku, ale podľa mňa to je len pre celebrity. Ja najradšej jazdím na dovolenku svojim karavanom, ale to by asi zase nechcela žiadna z týchto celebrít. Tento rok som sa rozhodla pre navštívenie niekoľkých miest na Slovensku. Pred odchodom som zistila, že mi chýba hygiena v karavane, a tak som si ju objednala na internetových stránkach https://www.res­lshop.sk/voda-a-hygiena-v-karavane/.

před 8 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Katka5666

Ja by som si nechala páčiť dovolenku na jachte. My sme tento rok boli obytným autom na dovolenke po Českej republike. Na chladnejšie večery som nám kúpila „vlnené vesty“: https://www.vlneny-tovar.sk/vlnene-vesty/, aby bol náš chrbát v teple. Nie sme už najmladší a musíme na seba dávať trochu pozor. Celá dovolenka bola fajn a už sa teším až si zase niekam vyjdeme.

před 38 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Hana Tvrdá

My jsme rodičům dávali k narozeninám dárek – plavba velkou lodí, začínalo se tuším v Janově, jelo se Nice, Tunis, Valetta, Řím a zpět do Janova, moc se jim to líbilo a velmi chválili i kvalitu personálu, stravování a celkově i atmosféru, každý večer byl tématický a nevycházelo to extra draho, těch tras bylo na výběr mnoho. Mamka ocenila hlavně malou peněženku, kterou jsem ji předtím kupovala https://www.pe­nezenky-ahal.cz/damske-penezenky-male/, na takové cestování a celodenní procházení po městě ideál.

před 478 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Cestovanie