Ahojte dámy, je tu niekto, kto navstivil aspon raz collarium – kolagénové solárium https://www.studiokrasytrnava.sk/collarium/ a tiež aj solárium klasické? žeby to vedel porovnat na vysedkoch? :) To collarium sa tvari zdravsie – teda s tym ze omladzuje pokozku… ale chcela by som vediet ci ozaj je to taky rozdiel po collariu a po solariu.
ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce
| Zajímavá 0 před 1727 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
Otázka ešte nemá žiadnu odpoveď.
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek| Led | 18 | |
| Judith | 17 | |
| veronikaiq | 13 | |
| lienka | 9 | |
| MonaLis | 8 | |
| quentos | 8 | |
| HuRe | 7 | |
| tanama | 7 | |
| ivzez | 6 | |
| Dr.Axl | 6 |
| Líčenie a make-up |
| Móda a doplnky |
| Účesy |
| Iné druhy štýlov a kritérii krásy |