Jsou lidé, kteří klinickou smrt prožili a popisují dost
přesvědčivě:
Jak se staví ke smrti ti, kdo ji už jednou prožili? Nikdo z dotázaných už
nemá ze smrti strach. Naopak blízkost smrti zpětně hodnotí jako zcela
jedinečný, krásný a osvobozující zážitek, který může být prožit bez
útrap a strachu. Smrt pro ně přestala být odpudivá. Vyhledávat ji ale
sebevraždou souhlasně odmítají
Zdroj: http://ona.idnes.cz/klinicka-smrt-kladne-i-zaporne-zazitky-dy8-/vztahy-sex.aspx?c=A081120_155622_psychologie_bad
…
Já neměla tu možnost zažít klinickou smrt a na život po smrti
nevěřím.
Spousta lidí věří, proto jim tu víru nevyvracím.
|
0
před 3231 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Podle toho, co jsem četla, není klinická smrt smrtí,
ale stavem blízkým smrti. Více by Vám k tomu řekli ti, kdo se
s ní setkali (tipuji spíše z těch, kdo se s ní setkali profesně).
Co si myslet o něčem, o čem nevěřím, že existuje?
Stejně jako MonaLis nikomu jeho víru neberu, ale těžko
ode mne očekávat jiný názor, než že neexistuje…
|
0
před 3230 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
U otázky neprebehla diskusia.
Nový příspěvek| Led | 39 | |
| Dr.Axl | 22 | |
| arygnoc | 18 | |
| quentos | 17 | |
| Judith | 16 | |
| MonaLis | 15 | |
| Ge0rge | 12 | |
| www | 11 | |
| jozo | 11 | |
| sanya | 10 |
| Astronómia |
| Fyzika |
| Jazyky |
| Matematika |
| Sociálne vedy |
| Technicke vedy |
| Ešte niečo z vedy |