Avatar užívateľa
Catherine

Bývajú svadby aj na Bielu sobotu?

Zajímavá 0 před 3293 dňami Sledovať Nahlásiť



Odpovede
Avatar užívateľa
anonym

V katolické církvi ne. Svatební obřady lze slavit během liturgického roku kdykoliv krom Velkého pátku a Bílé soboty ( Česká liturgická komise, Praha 1991, čl. 61 a 75). Jsou však dny a období, kdy to církev spíše nedoporučuje s ohledem na jejich silný charakter a na jejich nekompatibilitu se svatebním veselím (např. postní doba)
http://cpr.apha.cz/…

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Rodina a vzťahy