Avatar užívateľa
Palocaj

Aky film máte najradšej

Napíšte do komentárov "":[]

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v ankete
Zajímavá 0 před 633 dňami Sledovať Nahlásiť



Otázka ešte nemá žiadnu odpoveď.



Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Yuri Karin

Najviac milujem film Vykúpenie z väznice Shawshank. Je to silný príbeh o nádeji a vytrvalosti, ktorý si pozriem aj viackrát ročne. Mám doma menšiu zbierku filmov na DVD, plagátov a rôznych suvenírov z festivalov, takže keď som sa nedávno sťahoval, využil som archivačné a sťahovacie krabice z Rajapacku. Sú pevné, praktické a najmä dobre ochránili moje veci. Takéto balenie sa naozaj oplatí, hlavne keď vám záleží na obsahu.

před 321 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Led

Anketa je nezmyselná

před 604 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
ninajanka

Ťažko povedať, ktorý film je úplne naj, ale medzi topkou sú určite Forrest Gump, Vykúpenie z väznice Shawshank a možno aj Počiatok. Ale pravdu povediac, film si najviac užijem, keď si ho môžem pustiť večer doma v kľude, vyložiť nohy na rohovú sedačku a mať pri sebe niečo dobré na zahryznutie. Vtedy je aj priemerný film celkom zážitok

před 433 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Bývanie a záhrada