Avatar užívateľa
leezay

Ako zabudnut na dievca ktore milujem

Ako zabudnem na dievca ktore milujem. Pred rokom som s nou chodil ale musel som sa s nou rozist z urcitych dovodov.. Ale neprestal som ju milovat a teraz po dvoch mesiacoch sa so mnou rozisla ale neviem preco. Ani to nechcem zistovat len chcem zabudnut. Co je najlepsi sposob? Dakujem za odpoved od kazdeho kto si tym presiel

Zajímavá 0 před 3677 dňami Sledovať NahlásiťOdpovede
Avatar užívateľa
Catherine

určite sa to nedá zo dňa na deň. mne najviac pomohlo chodiť medzi ľudí a čítať knihy. niekedy som si zobrala pero a papier a sama som sa čudovala, aké piesne som napísala. a samozrejme, aby som nezabudla: čas to všetko vyrieši.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Sandy

to sa neda zabudnut dievca ktore milujes arozides sa snou z urcitych dovodv ?? neplac doma do vankusa a bojuj o nu

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Sanyi

Ak ju opravdivo milujete tak jej to musíte dokázať skutkami. Myslím napr. že jej donesiete kvety alebo iny malý darček. Ak by to nefungovalo skúste ju pozvať na krátky rozhovor na hociktoré miesto napr. restauracia alebo na prechádzku. Ak by odmietla pozvanie aj s vami komunikovať tak znamená že nemá o Vas záujem a Vam nezostáva nič len ju nechať na pokoji. Ale ešte na zaver by som navrhoval napísať jej krátky list alebo peknú pohľadnicu kde len stručne napíšete: Mam ťa stále rad a môžeš kedykoľvek mi napísať. Chcem byť tvojim priateľom. Aspoň tak to jej date na vedomie že na nu celkom nekašlete a ste voči nej otvorený. Z vašej strany by to bol dobrý a pekný postoj. Skúste a uvidíte. Držím palce.

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek