Má niekto skúsenosti s tým, ako sa ľahko zbaviť poškriabanie na dne vane, prosím? Ide skôr o hlbšie ryhy. Pozerala som nejaké videá. Niekde robia komplikovanú renováciu celej vane, čo sa mi nechce, inde len premaľujú, čo sa mi zdá na hlbšie ryhy nedostatočné. Stačil by nejaký prípravok, aký majú tu https://www.krasnakupelna.sk/farby-tmely-a-naradie (aký?) a potom to premaľovať špeciálnou farbou v spreji? Vďaka za vaše skúsenosti!
| Zajímavá 0 před 622 dňami |
Sledovať
Nahlásiť
|
Ahoj, podľa mňa to skus dať nejakej firme aby si si nepoškodila ochranu vane a nakoniec si ju pokazis… Ja som zas riešila čistenie fasady ake produkty a tak a tie produkty mi boli tak drahe plus aby som sa s tym ja sama trápila tak som tiež to nakoniec dala vyčistiť firme, objednala som si túto https://www.housepro.sk/sk/nasa-ponuka/umyvanie-fasad/ a veľmi pekne vyčistele :)
|
0
před 593 dňami
|
0 Nominácie Nahlásiť |
Ja som niečo podobné riešil, tie ryhy sa dajú trochu zahladiť, ale záleží od materiálu vane. Niekedy to pomôže len opticky, ale ak je to hlbšie, tak to už úplne nezachrániš. Skôr by som sa zamyslel, či to neriešiť komplexnejšie, lebo pri kúpeľni celkovo je dosť dôležité myslieť aj na materiály a povrchy dopredu, aby vydržali – napríklad tu to celkom dobre rozoberajú https://www.umeniebyvat.sk/rekonstrukcia-kupelne-na-ake-materialy-mysliet-este-pred-vyberom-obkladov/
Kúpte si na to to správne náradie, niečo si o tom načítajte a choďte do toho. Pri vani veľmi záleží na tom, z akého je materiálu. Keramika sa pochopiteľne robí inak ako kov. A hlavne sa nikam neponáhľajte. A potom odporúčam určite nové monterky, pretože sa veľmi zašpiníte a neovplyvníte to. Ak môžem niečo odporučiť, tak ja určite beriem monterky a monterkové kolekcie odtiaľto https://www.ardonsk.sk/c/342/monterkove-kolekce