Avatar užívateľa
lollobelka

Ako sa zbaviť kruhov pod očami?

Neskutočné a nemiznúce kruhy pod očami. A poviem to narovinu nedostatkom spánku to nie je. Normálne ako z koncentráku. Nefajčím, neponocujem a kruhy sú tam stále. Ako sa ich zbaviť?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? anonym, chudst před 4355 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
Judith

Treba sa natrieť pod očami s opaľovacím krémom, je biely a má opticky bieliaci účinok. Tento trik som videla na satelite v jednom dokumente.

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
anonym

Zkuste si projít odkazy.

http://www.vi­deni.cz/oko/kru­hy-pod-ocima

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/zena/styl/1501­62-za-vznik-kruhu-pod-ocima-muze-nejcasteji-ucpany-nos.html

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Mayrita

Najlacnejšia metoda je zakupenie kvalitného korektora. Mne sa osvečila značka maybeline – afiniton č.2, v rámci skúseností je dôležite že hustejšia konzistencia lepšie kryje (aj ked pri vyrobku, ktorý som uviedla je konzistencia redšia, kryje napriek tomu dostačujúco). ODtien korektora by mal byt vždy svetlejši ako make-up tváre, samozrejme iba o jeden dva stupne aby ste nemali na tvári mapu. Aby sa vam korektor pod očami neleskol treba ho prepudrovat mineralnym pudrom (je kvalitnejší ako bežny puder a jemnejší). Vela štastia.. (dobrym pomocnikom s nanašanim je špecialny štetec na make-up, prstami to nikdy tak dobre nerozotriete)

Zdroj: http://www.go­ogle.sk/imgres?q=ma­ybeline+afini­tone+korektor&um=1&hl=­sk&client=fire­fox-a&sa=N&rls=or­g.mozilla:sk:of­ficial&biw=1680&­bih=916&tbm=is­ch&tbnid=GsG0w_hxo­eX2lM:&imgrefur­l=http://www.ma­ybelline.sk/PRO­DUCTS/Face/CON­CEALER/Affini­tone_Concealer­.aspx&docid=smzxe­edTkTA0dM&imgur­l=http://www.ma­ybelline.sk/PRO­DUCTS/Face/CON­CEALER/Affini­tone_Concealer/me­dias/concealer_290x240­.jpg&w=290&h=240&e­i=fpiyTvqLA-ek4ASRhYXJAw&zoom=1

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
samotar

Operácia.

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Jozef TIchý

Kruhy pod očami môžu vzniknúť nielen s nedodržiavaním správnej životosprávy ale aj preto, že kruhy ste geneticky prevzali od rodičov. Je to iná oblasť, ale dá sa aj tieto problémy riešiť.
Starajte sa o okolie očí, urobte dôkladné očistenie pokožky a potom použite kvalitné hydratačné krémy. Na regeneráciu pokožky a odstránenie opuchov použite ešte obklady a masky. Najviac však pomôžu cviky tvárovej gymnastiky o ktorých sa dozviete viac na adrese http://tvarova­joga.sk/vacky-kruhy-pod-ocami/.Dúfam, že s výsledkom budete spokojná.

před 2030 dňami Odpovedať Nahlásiť
Avatar užívateľa
Jozef TIchý

Samozrejme kruhy pod očami sa môžu odstrániť aj iným spôsobom napríklad laserovým zákrokom, chemickým pílingom alebo ďalším lekárskym zásahom. Ovšem tie zákroky sú zásahom do organizmu a nie je to prirodzenou metódou na odstránenie kruhov pod očami. Ako som už písal na to sú najlepšie cviky tvárovej gymnastiky, ktoré nájdete na webstránke http://tvarova­joga.sk

před 2029 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek