Avatar užívateľa
adrikuska

Ako riešite investovanie?

Ahojte, je tu niekto kto sa venuje investovaniu? Ja by som sa chcela začať zaoberať kryptomenami a je na to super platforma. Je to podľa vas dobré riešenie alebo je lepšie sa to naučiť na vlastnú päsť?

Zajímavá 0 před 132 dňami Sledovať Nahlásiť



Odpovede
Avatar užívateľa
MimamoCZ93

Krypto je pochopiteľne riešenie, ale musíte mať nejaký základný kapitál a byť pripravený na to, že to môže byť zmarená investícia. Väčšinu peňazí investujem späť do podnikania a vlastného rozvoja. Napríklad teraz sa u nás u firmy stavia montovaná hala a plánujeme ďalší rozvoj. Peniaze prinesú ďalšie peniaze a ešte tú rizikovosť mám relatívne slušne ja vo svojich vlastných rukách.

0 Nominácie Nahlásiť


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
Radka79

Ja to riesim skor dlhodobo a bez aktivneho obchodovania, beriem to ako doplnok k inym investiciam a pri teme kryptomeny som pozerala aj moznosti tu https://fumbi­.network/sk/kryp­tomeny/

před 71 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Financie a podnikanie