Avatar užívateľa
Cimbalbal

Ako priateľke nenápadne zistiť veľkosť prsteníčku?

Chystám sa priateľku požiadať o ruku ale neviem akú veľkosť prsteňa by som mal kúpiť. Ako to nenápadne zistiť?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pre koho je otázka zaujímavá? anonym před 3480 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
anonym

V případě, že má být žádost o ruku překvapením, bude pro partnera velmi obtížné odhadnout danou velikost. Jediným řešením je změřit prstýnek v době, kdy si ho partnerka sundá z ruky nebo požádat o pomoc její kamarádku, která si prstýnek vyzkouší a poté s výběrem pomůže.

Pokud se vám však nenaskytne ani jedna varianta, připravili jsme pro vás malou nápovědu, která je však pouze orientační a ne ve všech případech pravdivá.

Obvodem prstu o rozměrech 51 – 53 mm disponují velmi štíhlé a drobné slečny. Žena normální postavy s klasickými zaoblenými tvary disponuje obvodem prstu cca 53 – 55 mm. Plnoštíhlé ženy či ženy zaoblenějších tvarů mají zpravidla obvod prstu v rozmezí 54 – 58 mm a plnoštíhlé, buclatější ženy disponují obvodem prstu 56 – 60 mm.

Nezapomeňte ale, že tloušťka prstů závisí nejen na denní době, ale i na ročním období.

http://www.krasny-zivot.cz/…

Ještě odkaz na podobný dotaz.

Zdroj: http://www.omlazeni.cz/jak-taj ne-odhadnout-53-12274-0.html

0 Nominácie Nahlásiť

Otázka nemá žiadne ďalšie odpovede.


Diskusia k otázke
Avatar užívateľa
38majka38

Tak to ma nikdy nenapadlo :) Ďakujem za skvelú radu :) Kamarát ma prosil, či by som mu nezistila veľkosť mojej najlepšej kamarátky. Tá však poslednú dobu prestala nosiť prstene (fakt netuším, či ich stratila a neprizná sa mi, alebo kde ich poschovávala). Toto môžem aspoň odporučiť kamarátovi :) Videl pekný prstienok na obrucky-rydl a čo ho najviac zaujalo, že si tam môže už cez web vybrať veľkosť (čo za mňa je úplne super, zvlášť ak je niekto tak vyťažený ako je IT sféra v našom svete a on bohužiaľ tam patrí) Inak ďakujem za ten cz článok, Ondro síce nečíta veľmi česky, ale rada mu to preložím vlastnými slovami :)

před 1923 dňami Odpovedať Nahlásiť
Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Rodina a vzťahy