Avatar užívateľa
anonym

Aké vlastnosti si vážite na svojích najlepších kamarátoch?

Som pomerne prostoreká a veľa ľuďom to spôsobuje problémy. No keď sa mi niečo nepáči neviem byť ticho a iba sa hlupo usmievať. Moja najlepšia kamarátka sa kôli tomu na mňa hnevá a nehovorí so mnou… je to v poriadku? Nemali by Vám priatelia povedať aj to čo sa Vám nepáči?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pre koho je otázka zaujímavá? jozo, anonym před 4549 dňami Sledovať NahlásiťNajlepšia odpoveď
Avatar užívateľa
anonym

ŘÍKAT PRAVDU LIDEM SE MNOHOKRÁT NEVYPLÁCÍ, PROTOŽE JSOU VĚTŠINOU TAK PYŠNÍ, ŽE JI NEZVLÁDNOU PŘIJMOUT.MÁTE PODOBNÝ PROBLÉM JAKO JÁ. NELŽU A ŘÍKÁM PRAVDU O KTERÉ 100% VÍM, ŽE PRAVDOU JE.KDYŽ NEVÍM , TAK PRAVDU HLEDÁM TAK DLOUHO AŽ JI NAJDU.NEBOJTE SE LIDEM ŘÍKAT PRAVDU I KDYŽ SE NA VÁS KVŮLI TOMU BUDOU VELMI ZLOBIT.CO BY JSTE TO BYLA ZA ČLOVĚKA A PŘÍTELE, KDYBYJSTE PRAVDU NEŘÍKALA, ALE RADĚJI MLČELA NEBO DOKONCE LHALA.JÁ VÁM FANDÍM, ALE ŘÍKEJTE PRAVDU V LÁSCE A POCHOPENÍ K TOMU DRUHÉMU AŤ PRAVDA KORUNUJE NAD LŽÍ, KTEROU ZE SRDCE NESNÁŠÍM.EXISTUJE TAKÉ LEŽ MILOSRDNÁ, ALE TO PLATÍ V TĚCH HROZNÝCH SITUACÍCH, KDY NENÍ JINÉ CESTY.AHOJKY 🙂********LVICE

Zdroj: ŽIVOT V PRAVDĚ JE ŽIVOTEM SKUTEČNÝM

0 Nominácie Nahlásiť

Další odpovědi
Avatar užívateľa
jozo

No ja si vážim priateľov, keď sú ku mne a k mojej rodine úprimní. Kde inde sa má človek dozvedieť pravdu o sebe, väčšinou mu to musí predsa povedať rodina alebo priateľia. Mám skúsenosť, že dvom ľudom v mojom okolí nemá kto povedať pravdu do očí a je to zlé, nemaju priateľov, len majú okolo seba samé pretvárky a je mi z toho na nič. Vážim si pravdovravných priateľov a nemám rad pretvárku a faloš. Tá mnohokrát môže človeku veľmi ublížiť. Skoncoval som s priateľmi, ktorý predomnou boli ako na med a za mojim chrbtom, my vrazili ohováraním nôž do chrbta. Priateľ má podržať priateľa, má byť obetavý ak je to potrebné a otvorený. Má vedieť dávať nielen brať.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
tanama

Všechno se dá říct ale někdy je potřeba to říkat opatrně.Abysme neurazili.

0 Nominácie Nahlásiť

Avatar užívateľa
Kika

dôležité je pozriet sa na seba a až potom súdit iných, nikto nie je dokonalý a kritika sa tažko znáša, dôležité je priatelov brat takých aký su podporovat ich a neprovokovat zbytočnými výčitkami. ak vidime že sa trápia až vtedy im treba povedat čo robia zle – nie arogantne ale s citom. aj ked je niekto „prostoreký“ mal by býť hlavne taktný a vediet čo si môže dovoliť a čo nie.

0 Nominácie Nahlásiť

Diskusia k otázke

U otázky neprebehla diskusia.

Nový příspěvek
Zaujímavé otázky v kategórii Rodina a vzťahy