Avatar užívateľa
Registrovaný

Ak je vydaný vodičský preukaz skupiny B mesiac pred dovŕšením 18 roku veku, môže samos. riadiť auto v deň 18 narodenín?

Vodičské oprávnenie § 74 Držiteľ
vodičského oprávnenia skupiny B,ktorému bolo vodičské oprávnenie skupiny B,udelené pred dovŕšením veku 18 rokov, môže do dovŕšenia veku 18 rokov, najmenej však tri mesiace,viesťmotorové vozidlo skupiny B len v prítomnosti osoby .....

Uzamknutá otázka – ohodnoťte najlepšiu odpoveď symbolom palca.

Odpovede:

Avatar užívateľa
Pokročilý

Ano. Pokial sa podla rodneho listu narodil trebars 10.4.1990 moze vies mot. vozidlo 10.4.2008 a to uz sekundu po polnoci :-)

 

Diskusia k otázke

 

U otázky neprebehla diskusia.

 

Zaujímavé otázky v kategórii Autá a doprava

Prihlásiť sa

Položte otázku, odpovedzte, zapojte sa, …

začnite tu

Reklama

Kvalitné odpovede v: Autá a doprava

Strieborný Led 24
Strieborný Dr.Axl 14
Bronzový MonaLis 8
Bronzový Judith 8
Pokročilý Jenifo 8
Pokročilý Patricius 7
Bronzový Drap 6
Bronzový chudst 6
Bronzový arygnoc 6
Pokročilý denortis 5

Zobraziť celkový rebríček

Facebook

 

Na Vašej požiadavke sa pracuje. Počkajte, prosím.